Menu

Content

Çırağan Palace Kempinski'de Bayram Şöleni

İstanbul, 1 Eylül 2015; İstanbul Boğazı kıyısındaki mükemmel konumu, görkemli yapısı ve manzarasıyla çarpıcı güzellikteki Çırağan Palace Kempinski, Kurban Bayramı’nda doyasıya tatil yapmak isteyenlere özel bir konaklama paketi hazırladı. 

19-28 Eylül 2015 tarihleri arası lüks odalarda eşsiz manzaraya karşı minimum üç gece konaklamalı bayram tatili, her sabah Boğaz’a nazır Laledan Restoran’ın 250’den fazla enfes lezzette açık büfe kahvaltısı ile başlayacak.

Şehrin en popüler buluşma noktası pasta ve çikolata cenneti Gazebo Lounge’da misafirler kalışları boyunca bir kez sonsuzluk havuzundan Boğaz’a uzanan eşsiz manzara eşliğinde “Beş Çayı” keyfini yaşayacak.

Çırağan Sarayı’nın bahçesinde; palmiye ağaçları arasındaki özel oturma alanı ile İstanbul’un stil sahibi mekanı Le Fumoir’ın şık ambiyansında iki kişilik nargile keyfi ise günü sonlandırmak için eşsiz bir durak.

Paketin diğer bir gözdesi ise, misafirlerin baştan sona rahat bir tatil geçirmesi için ayarlanmış konforlu araçlarla çift yön havaalanı transferi. Tarih ile günümüzü birleştiren eşsiz dokudaki Çırağan Palace Kempinski’de Kurban Bayramı paketi KDV hariç 2.109 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

* Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 326 45 00 / www.kempinski.com/tr/istanbul/ciragan-palace/special-offers/*Rezervasyonlar doluluğa bağlı olup başka paketler ile birleştirilemez.

 Daha ayrıntılı bilgi için:Neslihan Şen, Halkla İlişkiler Direktörü

Çırağan Palace Kempinski İstanbul

Çırağan Caddesi 32 34349 İstanbul Türkiye Tel +90 212 259 03 73

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir./istanbul">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir./istanbul

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook