Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

L'ange Pattisserie & Cafe

Bugün önünden geçerken tesadüfen keşfettiğim bu çok sıcak, sevimli ve hoş bir ambiyansı olan mekandan çok mutlu ayrıldım. Henüz açılalı 2 ay gibi kısa bir süre olmasına karşın müşteri portföyü kabarık görünüyor. Uzun zamandır aradığım kaliteyi ve servisi burada, hemen yakınımda bulmak güzeldi.

Daha kapıdan girer girmez son derece pozitif bir hava var bu mekanda. Aynalı tavanları, ahşap aksamı ve modern tarzı ile benden çok iyi puan aldı. Ama dış görünüşten daha önemli olan tabi ki lezzettir bu tip mekanlarda.
Aşçısı ve sahibinin Cordon Bleu mezunu olduğunu laf arasında duyar gibi oldum. Karşılama, masaya yönlendirme, servis, hijyen, personel seçimi ve pırıl pırıl kıyafetleri, her şey 4/4 lüktü.

Çay ve kahveden kahvaltıya, ana yemeklerden muhteşem tatlı büfesine  kadar aradığınız her türlü şekilde hizmeti alabiliyorsunuz burada. Serviste kullanılan tabakların seçimine de özellikle çok özen gösterilmiş
Menüye bir göz attım ve öğlen olduğu için herkesin yaparım deyipte başarı yakalamakta güçlük çektiği Fransız usulü soğan  çorbasında karar kıldım. Tek kelime ile muhteşemdi. Yurt dışında önemli adreslerde denediklerimle boy ölçüşebilirdi. Servis güzel ve iç açıcıydı. Tatlı ve şarküteri bölümüne bir göz attım muhteşem bir manzara ile karşılaştım.

Değişik lezzetli ekmek çeşitleri , başlangıçta sundukları zeytinyağı tabağı hem sunum hem de yağın lezeti açısından mükemmeldi. An itibari ile 60 kişiye hizmet verebildiklerini söylediler. Böyle iddialı başlayan bu mekanın uzun soluklu olmasını diliyorum.

Tel:
0216 4630001

Adres: L'ange Pattisserie & Cafe Suadiye,
Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 448, Kadıköy, İstanbul

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook