Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

J. Sheekeys

Londra'daki restoran duraklarımızdan ikincisi J.Sheekeys'di. Sheekeys gibi şık ve keyifli bir ortamda olmakla birlikte burada  methini önceden duyduğumuz dil balığı ve istiridyeyi yiyeceğimiz için çok heyecanlıydık. Hakikaten söyledikleri kadar varmış. Şimdiye kadar yediğim en güzel dil balığını burada yedim. Covent Garden'daki belki de en gizemli buluşma yeri J.Sheekeys.

Dışarıdaki koşuşturmanın aksine Sheekeys son derece rahat, huzurlu bir ortam sunuyor. Restoranın Art Deco tahta duvar panoları John Hurt ve Eileen Atkins'den Orlando Bloom ve Rosamund Pikea kadar, birçok eski tiyatro yıldızının fotografları ile süslü. Aynı restorana bağlı 2009 yılında açılan simetrik U şeklindeki İstiridye barı ''Sheekeys Oyster Bar'' rahat tabureleri ve ışıklandırması ile şehrin en lezzetli deniz mahsullerini burada  müşterileri ile buluşturuyor.

 

Şık, sakin ve özellikle Londra'da yiyebileceğiniz en mükemmel dil balığı, kalkan, somon gibi nefis balıklar;mİstakoz, ahtapot ve istiridye gibi diğer deniz ürünleri, değişik sosları ve balıklı pie ile Sheekeys'in bir yıldız olması kalitesinden ödün vermeyişinde yatıyor. İki kişi şarap dahil 100 pound civarı. Londra'ya yolunuz düşerse önceden mutlaka bir reservasyon yaptırın derim.

 

33-34 St Martin's Court
Leicester Square
London
WC2N 4AL

Tel:020 7240 2565

Website:www.j-sheekey.co.uk

Açık olduğu saatler:
Pazartesi- Cumartesi,öğlen-geceyarısı, Pazar /öğlen-11pm Transport:Metro ile Leicester Square

sheekeys01
sheekeys02
sheekeys03
sheekeys04
sheekeys05
sheekeys06
sheekeys07
sheekeys08
sheekeys10
sheekeys09
sheekeys11
sheekeys12
sheekeys13
sheekeys14
sheekeys15
 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook