Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Daphne's London

Dört günlük Londra turumun ilk restoran ziyareti, methini önceden duyduğum ''Daphne's'' oldu. Tabii reservasyonumuzu önceden yaptık, zira başka türlü yer bulmak zor oluyormuş. Dedikleri kadar hatta daha fazlası varmış! Hem muhteşem yemekleri hemde romantik atmosferi ile bir de sevdiğim arkadaşlarımla birlikte olunca son derece keyifli bir akşam yemeği oldu.

Yumuşak karamel tonları ve gizli ışıklandırması ile, Londra'nın South Kensington bölgesinde yer alan, ünlülerin ve arkadaşlarının sevdiği ve tercih ettiği son derece şık, asude bir restoran Daphne's. Buranın kralı yemekleri. Muhteşem atmosferi, son derece dikkatli profesyonel ekibi ile klasik İtalyan mutfağının çok çeşitli,lezzetli,iştah kabartıcı ve exotik yemeklerini sunuyorlar.

Gözünüzün önünde hazırlanan açık ve kapalı pizzaları, makarnaları,lezzetine doyamadığım parmesanlı çubuk kabak kızartması ve çeşitli risotto yemekleri bence hepsi birinci sınıf.Tüm yemekleri inanılmaz lezzetli ancak deniz ürünlerinden biri ya iştah açıcı ya da başlangıç yemeği olarak mutlaka ısmarlanmalı. Kerevit ve kabaklı raviolisi ün yapmış, çoğu İtalyan şaraplarından oluşan, yemekleri ile uyumlu şarapları, yemeklerine göre çok daha uygun fiyatlı.

Özel ve romantik atmosferi,lezzet küpü otantik yemekleri ile Daphne's büyük bir keyifle gidilecek bir restoran. İnsanı heyecanlandırıyor adeta.Chelsea ve South Kensington arasında Brompton Cross'da yer alan  Daphne's Knightbridge ve Kings Road'da alışveriş sonrası; Royal Albert hall, Science Museum, natural Museum, Royal Court'u ziyaret eden turistler tarafından da öğlen yemeği için tercih edilebilecek bir nokta.

 

Rezervasyon şart. İnternetten yer ayırtılabiliyor.

Address: 112 Draycott Ave, London SW3 3AE, United Kingdom
Phone: +44 20 7589 4257
Fiyatlar :$$$$
reservasyon: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

London-058
London-060
London-065
London-061
London-069
London-070-1
London-072
London-075
London-074
London-076
London-077
London-078
London-080
 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook