Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Karadeniz Fırını-Yunuslar

Bodrum'a gidilir de Barlar Sokağı'na gidilmez mi? Tüm eğlencenin, renkli insan manzaralarının odak noktası Barlar Sokağı. Esas adı Cumhuriyet Caddesi ama çoğu kişi bu ismi bilmez. Tüm çocukların ebeveynlerine " Biz ne zaman yalnız başımıza buraya gelebiliriz?" sorusunu sorduğu meşhur Barlar Sokağı. En güzel butiklerin, en güzel Bodrum sandaletlerinin, kuyumcuların, restoranların ve barların yer aldığı, gündüzü başka gecesi başka güzel sokak....Bodrum' a gidilir, Barlar Sokağı'na gidilir de 'Yunuslar Karadeniz Unlu Mamüller Fırın'ına uğramadan olur mu?  Zaten Yunuslar'ı bilmeseniz de bu pastanenin önünden geçerken mutlaka şöyle bir durup göz alıcı, bir o kadar da lezzetli pastalarına bakmadan yolunuza devam edemezsiniz. Eğer diyet yapıyorsanız bilin ki o diyet bozulmaya mahkumdur.

Sabahları önünde uzun kuyruklar oluşan Yunuslar Pastanesi kepekli, peynirli, patates ve dereotlu poğaçaları ve nefis pastaları ile Barlar Sokağı'ndaki farkını ortaya koyar.
Meşhur incecik yaprak gevrekleri, kekiklisi, kaşarlısı, dereotlusu, kepekli ve susamlısı ile tadına doyamayacağınız ürünleri arasındadır. Yunuslar'a uğramadan Bodrum'dan dönmeyin sakın...

 

Adres:

Cumhuriyet caddesi No :13
0252 316 8537

 

Yunuslar-01
Yunuslar-02
yunuslar-03
yunuslar

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook