Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Neyzen

Meyve-i memnua?dan çekmiş bizim pîr-i mugân,
Neyzen?im, gönlümde bin bir küp şarâbım var benim !
 
N.Tevfik

Demiştim ya Bodrum hep şaşırtır beni, her köşesi gizemlidir. Dün gece mis kokulu mandalina ağaçları altında, kadife sesli udi sanatçı Ahmet Nuri Çağdaş'ın unutulmaz yorumlarına iştirak ederken Neyzen'de muhteşem bir yemek yedik. Değişik mezeleri ve lezzet küpü yemekleri ile Neyzen dostluğa ve sevgiye kadeh kaldırılacak nadir mekanlardan biri.

Kışın şömine başında, yazın mandalina ağaçları altında, huzur ve keyif dolu bir ortamda içkinizi yudumlarken işletmecisi Ankaralı eski gazeteci Ümit bey'in oradaki varlığını hissetmemek mümkün değil.

 

Bu gizemli mekanda içkinizi keyifle yudumlarken böyle bir yer olur mu diye düşünmekten kendinizi alamayacaksınız. 15-20 günde bir değişen rum meze menüsü, özel bir yöntemle pişirilmiş levreği, canlı müziği, arada çalan eski 45lik plakları, en taze deniz mahsülleri ile sürekli gidilesi mekanlardan biri olan Neyzen, 35 yaş ve üzeri misafirlerin çok keyif alacağı meyhane mutfağı restoranlarından  biri olarak Bitez'de sizleri de bekliyor..Ben bir kez deneyin derim !
 
 
www.meyhaneneyzen.com
Rezervasyon: 530 494 1774
252 363 0102

Adres:

Bergamut Caddesi 67, Bitez, Bodrum

neyzen01
neyzen03-1
neyzen02
neyzen04
neyzen05
neyzen06
neyzen07

 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook