Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Enerjik Bir Yaşam İçin Uludağ Premium

Önce şık silüeti ve tasarımı ile şişesinin kobalt mavisi gözüme çarptı market raflarında, sonra da ismi. Neymiş diye bakınca çocukluğumdan beri aşina olduğum 'Uludağ' ismini gördüm; bir de markayı ayrıştıran 'Premium' markasını?

Merak ettim çok. Böyle sunulan bir içeceği hemen tatmak için inanılmaz bir dürtü oluştu içimde. Yaşım 65. Bu güne kadar içimi zor geldiği için hayatımdaki yeri yok gibi olan, neredeyse tadını bilmediğim maden suyunu bu kez, bir defa olsun mutlaka denemem gerek diye düşündüm ve bu kobalt mavi şişeyi attım sepete. Sevmezsem de şişesini saklarım dedim kendi kendime.

Eve gelir gelmez tadına bakmak istedim ve bardak bile kullanmadan ağzıma dayadım ve kana kana içtim. Hayret! Ne kadar da kolay içimliydi..Mineral açısından zengin Uludağ Premium dört mevsim sofralarımızda vazgeçilmez olabilecek nitelikteydi. Annemin her yemekte neden bu maden suyunu içtiğini de böylece anlamış oldum. Hemen dostlarıma tavsiye etmeye başladım. Meğer bu hafif içimli doğal maden suyunu tek bilmeyen benmişim! Büyük küçük herkesin sevebileceği hafif ve rahat bir içecek olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

2009 yılında bizlerle ilk tanışmasını yapan Uludağ Premium Türkiye'de hafif içimli maden suyu kategorisinin ilk yerli markası olmuş. 5-6 miligram/litre doğal karbondioksit gazı ihtiva eden özelliği ile yemek esnasında büyük bir içim rahatlığı sağlayarak kullananlar arasında büyük bir beğeni toplayarak adeta bir tutku haline gelmiş. Benimle tanışmasını sağlayan kobalt mavi şişesi dünyaca ünlü Türk markası Dice Kayek tarafından Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat Vintage karaflarından esinlenerek tasarlanmış. 2010 yılında TSE tarafından Altın Ambalaj ödülüne layık görülürken, 2012 yılında da Dünya ambalaj Örgütü'nün düzenlediği Worldstar Awards yarışmasında tasarım ödülü almış.

Fotoğraf çekimleri Candaş Arın tarafından 1885 yılında inşa edilen Avusturya Konsolosluğu ve Taksim Do-Re Müzikte yapılan, toplam 3 ilandan oluşan yeni basın kampanyasında Uludağ Premium tüm sevenlerini tarzını yaşamaya davet ediyor. Dice Kayek imzası taşıyan tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakan 'Uludağ Premium'un bir tutku unsuru olarak yansıtıldığı bu ilanlarda, moda ve müzik aşığı bir çiftin bu tutkularının yerine Uludağ Premium'u yerleştirmesi görselleştiriliyor.

Sıcaklarla boğuştuğumuz şu günlerde daha dinç ve enerjik bir yaşam için hafif içimli doğal maden suyu Uludağ Premium içelim, Uludağ Premium'lu yaşam tarzımızı çevremize de gösterelim derim.

- See more at: http://www.oyascuisine.com/index.php/tr/anasayfa/73-turkish/blog/866-enerjik-bir-yasam-icin-uludag-premium#sthash.gdHsb3jk.dpuf

 

 

 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook