Menu

Content

Cafe Minör / Yalıkavak

Müzik, dostluk ve yemek, hepsinin en kalitelisini birlikte bulacağınız bir mekandayız bu gece. Yalıkavak'ta çarşının tam sonuna doğru, yazın kumsala komşu bahçesinde, kışın küçücük kapalı mekanında sizi yürekten etkileyen bir caz konseri düşünün.

Cafe Minör'ün sahipleri  Anıl Şahin ve Kıvanç Somer aslında amatör müzisyenler, hep beraber 6 kişilik değişmez bir ekip Minör'cüler.

Ancak değişik gecelerde Yalıkavak'a tatil için gelen tüm yerli yabancı müzisyenlerin de buluştuğu ve sahne aldığı bu mekanda yapılan caz müziği hakikaten dinlemeğe değer. Mavi notalar, senkop, swing, çoklu ritim, atışma ve doğaçlama teknikleri ile içimizi titreten bu müziği bize Yalıkavak' da tattırdıkları için ne mutlu bize diyorum.

Bir caz kulübü havasındaki bu cafe'de sabahtan gece yarısına kadar servis var. Son derece sıcak bir atmosfer içinde müzik yapan bu cafenin yemekleri, özellikle bonfile'si muhteşem. Buranın müdavimleri yerli ve özellikle yabancılar yemek yemeselerde hemen hemen her gece sokaklara taşarcasına buradalar.

Balık ve sebze köftesi, mantar tava, kuzu tandır, sac kavurma, bonfile çeşitleri, beef strogonof, çipura, levrek buğulama, portakal soslu somon, kuru cacık, tabule, enginar kalbi salatası, taze ve kuru börülce menüden seçmeler. Ama herşey bir kenara müzik şahane; Farklı, şaşırtıcı, ruhani, renkli bir atmosfere  sahip Minör'e mutlaka bir kez uğrayın derim.

Cafe Minör
Merkez mah.Plaj caddesi 32/1 Bodrum
48990
90 533 346 4990
90 532 611 5930

 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook