Menu

http://www.oyascuisine.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/Slides.slide_oya_lezzet_duraklarim02gk-is-690.jpglink

Content

Zanzibar Caddebostan

Caddebostan Zanzibar, Caddebostan sahilinde 19. yüzyıla ait bir konak ve bahçesinde hizmet veriyor. Manzarası, konumu ve müşteri kalitesi ile gözde bir mekandan bahsediyoruz. Ancak garsonları için aynı şeyi söylemek mümkün değil, tuhaf davranışları, birbirleri ile sürekli konuşmaktan masalardan gelen isteklere dikkat etmemekten tutun da kabalığa varan davranışları var. Oradaki pozisyonlarının ne olduğunu pek kavrayamamışlar sanırım.

Bunun dışında zengin Barı ve Fransız ağırlıklı mutfağı, Adalar manzarası ile dinlendirici, son derece keyifli, şık, yemyeşil bu mekanda oturmak iyi geliyor insana. Yemeklere gelince ince, yufkaya benzeyen hamuru ile pizzaları muhteşem.

Diet yemek seçeneklerinden salata, sandviç çeşitlerine, tatlılara kadar pek çok çeşit bulmak mümkün burada. Hafta içi 10-13 arası"Kahvaltı Tabağı" rahatlıkla 2 kişi için uygun.

Biz ne mi yedik; Tabi öncelikle prosciutto'lu pizzası denendi. Ardından el yapımı makarnaları ve şnitzeli. Yine tadında ve güzel sunuldu. Ancak ısmarladığımız karidesli salata maalesef taze değildi, yerine başka birşey de istemediğimiz için hesaptan düşme nezaketini gösterdiler.Fiyatlar biraz yüksek olmakla beraber değer denilebilir ancak garsonlara dikkat!

 Adres: Cemil Topuzlu Cad. No.112 Caddebostan Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 385 64 30

 

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook