Menu

Content

Nar Çiçeği

Mis gibi kokan narenciye ağaçları içinde şirin mi şirin bir kahvaltı evi Nar çiçeği. Tülin ve Feriştah Demir kardeşler Sandima Yolu üzerindeki sevimli evlerinin bahçesinde Nisan 2012 tarihinden beri son derece özenli bir şekilde kahvaltı vermeye başlamışlar.  Aile bireyleri bu serin ve sakin mekanda sıcak, sevecen tavırları ve güleryüzleri ile müşterilerini ağırlıyor.

Kahvaltıda sunulan herşey tertemiz , küçücük mutfaklarında kendi elleri ile yapılmış. Feriştah Demir reçelleri konusunda oldukça iddialı, yöreye özgü mis kokulu reçeller hepsi de.  Kiwi, patlıcan gibi olağanüstü bu lezzetli reçelleri,  bahçe mahsulü yeşillikleri, domates, salatalık, biber, börek ve ege usulü yaprak ve kabak çiçeği dolmaları, omlet, yumurta, mis gibi köy tereyağı, odun fırınında pişirilen bazlama, su böreği, kuruyemiş ve zarif sunumu ile el yapımı bisküvileri ve daha neler neler....

Ancak beni en çok etkileyen yaptıkları menemen oldu. Diyebilirim ki bu kadar gezdiğim yer içerisinde bu kadar lezzetli menemen hiç tatmadım ben. Yanında ikram ettikleri lokum ekmeği ile tadına doyum olmuyor.
Yolunuz düşerse mutlaka Nar Çiçeğinde kahvaltı yapın derim. Öyle deniz manzarası falan  yok ama, bol yeşillikler içinde dingin bir kahvaltı için ideal bir mekan. Hafta sonları yoğunluk yaşandığı için mutlaka rezervasyon gerekiyor, hafta içi daha sakin oluyormuş. Nar Çiçeği'nde bu muhteşem kahvaltı adam başı 15 tl.

 

Adres:

Nar Çiçeği
Sandima Yolu, Merkez mahallesi, Kayacık caddesi No 42
0532 764 22 50

narcicegi01
narcicegi02
narcicegi03
narcicegi04
narcicegi05
narcicegi06
narcicegi07
narcicegi08
narcicegi09
narcicegi10
narcicegi11
narcicegi12
narcicegi14

 

 

Baglan veya Yeni Kayit

fb iconLog in with Facebook